Yläbanneri

ETUSIVU

YHDISTYS

HALLITUS

LUOTTAMUSMIEHET

TOIMIKUNNAT

TYÖSUOJELUVALTUUTETUT

PAIKALLISET JÄSENEDUT

YHDISTYKSEN SÄÄNNÖT

SÄHKÖPOSTIT

JÄSENYYS KUNNOSSA?

JÄSENEDUT

TAPAHTUMAKALENTERI

SYSSÄYS

HISTORIA

YLLÄPITO

FACEBOOK

TOIMIKUNNAT 2021


HYVINVOINTI

Anu Lahtinen, anu.lahtinen(a)kuopio.fi, 040 413 9122

Tiina Hyttinen, toimisto@jytykuopio.fi, 044 761 1595


VIESTINTÄ

Tapio Aalto, tapio.aalto(a)gmail.com, 040 575 2681

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Tiina Hyttinen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 761 1595


TYÖVALIOKUNTA

Tiina Forsman, tiina.forsman(a)jatekukko.fi, 044 307 2254

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Juha Hujanen, juha.hujanen(a)kuopio.fi, 0400 746 170

Anja Komulainen, anja.komulainen(a)kuopio.fi, 044 718 5403

Ari Nissinen, ari.nissinen(a)sakky.fi, 044 785 4839

Tiina Hyttinen, toimisto(a)jytykuopio.fi, 044 7611 595


YHTEISTOIMINTA

Päivi Elovirta, paivi.elovirta(a)gmail.com, 050 494 9678

Tiina Forsman, tiina.forsman(a)jatekukko.fi, 044 307 2254

Oskari Nissinen, oskari.nissinen(a)kuopio.fi, 044 088 7371

Arto Villikka, arto.villikka(a)kuopio.fi, 044 718 7710


NUORISOVASTAAVA

Tommi Hoffrén, tommi.hoffren(a)hotmail.com





Jsenrekisteri Tyttmyyskassa Aaria Jytyliitto Jytylehti Liity Jytyn jseneksi Jytyn tapahtumat Jytyliiton koulutukset Jytyliiton Facebook-sivut Ammattiliitto opiskelupaikkakunnallasi